VAATA JÄRELE: Levadia pani Pärnus viigineedusele veenva punkti (0)

Premium liiga 11. vooru lõpetasid Pärnu Vaprus ja FCI Levadia. Pealinnast suvepealinna sõitnud suursoosik sai 2:0 võidu ja jätkab tabeli tipus.

Vaprus ja Levadia olid viimasest viiest omavahelisest kohtumisest neljas viiki leppinud, sealjuures kolmel korral polnud isegi väravateni jõutud. Ka nüüd lõppes avapoolaeg väravateta, üheksale nurgalöögile vaatamata nappis Levadial ka selgeid väravavõimalusi.

Kohe teise poolaja alguses eksis Enrico Veensalu aga keskväljal tagasisööduga, pall jõudis otse Felipe Felicio jalale ja brasiillane avas skoori. Kogu teist poolaega domineerinud Levadia poolel tabas Richie Musaba korra veel posti, lõppseisu vormistas 90+5. minutil vahetusmees Mark Oliver Roosnupp.

Liidripositsioonil püsiv Levadia on 13 mänguga saanud kirja 32 punkti. Kaheksandal real asuv Vaprus on teeninud 11 mänguga 11 punkti.