VAATA JÄRELE: Flora sai kaks punast korjanud Transi üle tähtsa võidu (2)

Jalgpallilaupäeva teises mängus jäi Narva Trans kodus 1:3 alla FC Florale. Lisaks lõpetasid võõrustajad kohtumise kahe punase kaardi tõttu üheksakesi.

Võimalustevaese avapoolaja järel pandi püsti tulevärk. Esmalt viis vahetusest sekkunud Tony Varjund vaid kaks minutit hiljem oma esimese pallipuutega Flora juhtima. Trans vastas aga 73. minutil, kui Pierre Landry Kabore kasutas ära Flora keskkaitsjate eksimuse.

Mängu saatus otsustati 82. minutil, kui Irie rebis karistusalas kohtuniku hinnangul pikali Mark Anders Lepiku ja sai punase kaardi. Lepik realiseeris penalti ning lõi üheksandal lisaminutil ka Flora kolmanda värava. Trans oli selleks hetkeks platsil juba kahemehelises vähemuses, sest eemaldatud oli ka kaks kollase kaardi väärilist viga teinud Vaja Nemsadze.

Trans kaotas seitsmenda järjestikuse kohtumis ning on kuue punktiga alles üheksandal tabelikohal. Florale oli võit tänavuse hooaja kuues ja see hoiab neid tabelis neljandal real.

Protokoll:

18. mail kell 17.00 Narva Kreenholmi staadionil

JK Narva Trans - Tallinna FC Flora  1:3 (0:0)
73. Pierre Landry Kabore - 56. Tony Varjund, 83. pen., 90+9. Mark Anders Lepik

Väravasöödud: 73. x - 56. Mark Anders Lepik, 83. x, 90+9. Robert Veering
Hoiatused: 16. Leonardo Rolon, 27. Deniss Poljakov, 84., 90+5. Vaja Nemsadze - 38. Sergei Zenjov, 45. Nikita Mihhailov
Eemaldamised: 82. Irie, 90+5. Vaja Nemsadze
Mänguolud: +24, päikesepaisteline kergelt tuuline ilm, muruväljak rahuldavas seisukorras