VAATA JÄRELE: Kalju esiründaja Tamme tabamused murdsid Vapruse (galerii!) (0)

Premium liiga 4. voor viis vastamisi Pärnu JK Vapruse ja Nõmme Kalju FC. Kolm punkti võtsid endale pealinlased, kes teenisid 2:1 võidu.

Vaprus ja Kalju madistasid mõnda aega kui võrdne võrdsega, kord oli üks entusiastlikum, siis teine. Skoor avati 19. minutil, kui pärnakad paremal äärel hästi kombineerisid nind Sander Kapper leidis kastist üles Kevin Kauberi. Kalju vastas loetud minutid hiljem penaltist. Mängu saatuse otsustas Alex Matthias Tamm, kes 78. minutil jooksu pääses ning palli teist korda Ott Nõmme selja taha sokutas.

Kaljul on nelja mänguga kirjas kolm võitu ja üks viik, Vaprusel käes vaid üks võit.