VAATA JÄRELE: United avas väravaarve, aga Paide jätkab täiseduga (0)

Paide Linnameeskond lõi Premium liigas teist vooru järjest kolm väravat, kui alistas Nõmme Unitedi 3:1. Paide jätkab kahe vooru järel täiseduga ja United punktita, kuigi nõmmekad said kirja oma esimese kõrgliiga-tabamuse.

Linnameeskond oli oodatult domineeriv sats. Skoor avati 10. minutil, kui Dimitri Jepihhin tsenderdas ning Robi Saarma ennetas Jakub Lukat ja lõi peaga palli lati alla.

27. minutil kasvatas Paide standardolukorra järel eduseisu. Saarma esmase tsenderdusega tulid Unitedi mängijad küll toime, aga Predrag Medic lükkas jätkupalli tagasi värava ette ning Abdul Razak Yusif skooris lähedalt löögiga oma kanna tagant.

Teise poolaja alguses tegi Kevin Mätas karistusalas Siim Lutsule vea ja Paide teenis penalti. Saarma löögi Marko Meerits aga värava keskelt tõrjus. Veidi hiljem tühistati käega mängu tõttu Dehninio Muringeni tabamus.

65. minutil muutis United kohtumise väga põnevaks, vähendades kaotusseisu minimaalseks. Nurgalöök mängiti lühidalt lahti, Samuel Merilai tsenderdas ja Premium liiga debüüdi teinud keskkaitsja Aleksandr Alteberg lõi lähedalt palli lati alla.

Seis püsis minimaalsena kuni üleajani, aga 90+2. minutil otsustati mäng lõplikult ära. Tristan Vendelin eksis, lastes oma väljakupoolel palli jala alt läbi, ning Herol reageeris kohe kiire läbisööduga Saarmale, kes lõi oma endise koduklubi vastu teisegi värava.

Protokoll:

10. märtsil kell 12.30 Paide kunstmuruväljakul

Paide Linnameeskond - FC Nõmme United  3:1 (2:0)
10., 90+2. Robi Saarma, 27. Abdul Razak Yusif - 65. Aleksandr Alteberg

Realiseerimata penalti: 53. Robi Saarma (Marko Meerits tõrjus)
Väravasöödud: 10. Dimitri Jepihhin, 27. Predrag Medic, 90+2. Herol Riiberg - 65. Samuel Merilai
Hoiatused: 77. Andre Frolov - 26. Samuel Merilai, 90. Egert Õunapuu
Mänguolud: 0, päikesepaisteline ilm, kunstmuru väga heas seisukorras