VAATA JÄRELE: paljude puudujatega Eesti meister kaotas Läti kuuendale (lisatud galerii!) (2)

Valitsev Eesti meister Tallinna FC Flora kaotas Liivimaa Taliliiga teises voorus Läti kuuenda võistkonna FS Jelgava vastu 1:3.

Jelgava asus juhtima 43. minutil, kui vasturünnaku realiseeris väravaks Nigeeria ründaja Joseph Oloko Ede. Rohevalgete viigitabamus sündis 53. minutil, mil Konstantin Vassiljevi täpse tõste järel lükkas palli puuri Mark Anders Lepik.

79. minutil rebis Jelgava taas ette, kui Flora kindamees Kaur Kivila puterdas Ralfs Šitjakovsi madala kauglöögi sisse. Kaks minutit hiljem vajutas vasakult äärelt tulnud tsenderduse võrku Rihards Becers.

Flora jaoks oli tegu kolmanda järjestikuse kaotusega hooaja-eelsel perioodil, kui lisaks Jelgavale kaotati hiljuti Valmierale ja Levadiale. Aasta esimeses lahingus võideti Liepajat 3:1.

Norbert Hurda meeskonnast olid sel korral eemal Kristen Lapa, Markkus Seppik, Tony Varjund, Stevin Kerge, Maksim Kalimullin, Tony Varjund, Erko Jonne Tõugjas, Marko Lipp, Markus Soomets ja Oliver Nikola Cekredzi. Paljude puudujate tõttu said oma võimaluse mitmed noormängijad, kelle hulgas oli eelmisel hooajal Viimsi ridadesse kuulunud Sander Tovstik.

Jelgava eest sekkus vahetusest mullu Harju Laagri ridades mänginud Ukraina ääremängija Daniil Rudenko, kes lõi eelmisel Premium liiga hooajal 33 mänguga 5 väravat.