VAATA JÄRELE: Paide vandus Raja jalgpallihalli avamängus Läti meistrile selgelt alla (galerii!) (0)

Kolmapäeval Tallinna Kalevile viis vastuseta väravat löönud Läti meisterklubi Riia FS jätkas võimsalt ka Paide Linnameeskonna vastu, naastes Raja jalgpallihalli avamängult 4:1 võiduga.

RFS domineeris avapoolaega ja läks Mikaze Nagasawa täpsest löögist ka kiiresti juhtima, kuid Ebrima Jarju hea tegutsemine hoidis vahe poolajapausiks minimaalsena. Teisel poolajal oli Eesti klubi paremini mängus sees, kuid lätlased läksid sellest hoolimata oma teed.

54. minutil lükkas Mihkel Aksalu kõrget tsenderdust klaarides palli vastu Kenroy Kenoy Campbelli, kes sai kirja lihtsa värava. 73. minutil lõi Kristofer Piht Thomas Agyepongi tsenderduse järel küll ühe värava tagasi, aga kolm minutit hiljem põrkas Dmitrijs Zelenkovsi karistuslöök üle mängijate peade ja otse väravasse, taastades RFS-i kaheväravalise edu. Lõppskoori vormistas lõpu eel kiirrünnakul Martinš Kigurs.

Paidel oli eelnevalt Liivimaa taliliigas kirjas võõrsil FK Liepajaga tehtud 0:0 viik. Varasemates treeningmängudes kaotas Paide Seinäjoki JK-le 0:3 ning tegi Turu Interiga 3:3 viigi.