VAATA JÄRELE: Silmet võitis Yana Toomi silme all Ida-Virumaa derbi (0)

Coolbet saaliliiga viiendas voorus sai Sillamäe Silmet kirja kolmanda võidu, kui võõrsil alistati 477 pealtvaataja ees Ida-Virumaa rivaal Narva United 5:0.

Liigahooaega kolme järjestikuse võiduga alustanud United lagunes avapoolaja lõpus, kui kolme minutilise vahega viisid Juri Kidanov, Anton Pfening ja Volodõmõr Lonšakov Silmeti 3:0 juhtima. Teisel poolajal vormistas liiga parim väravakütt Pfening kübaratriki, sahistades võrku nii 31. kui 40. minutil. Pfeningul on viie vooru järel kirjas 14 tabamust.

Kohtumist jälgis teiste seas ka Keskerakonna hingekirja ja Euroopa Parlamenti kuuluv poliitik Yana Toom, kes otsustas Ida-Virumaa turnee raames külastada Narva Spordikeskuses toimuvat mängu.

Järgmises voorus võõrustab Silmet koduväljakul Rummu Dünamod, kel on kirjas vaid üks võit, Unitedit ootab liider Viimsi Smsraha.

Päeva esimeses mängus võõrustas Dünamo Tallinn Bunkerit, kes pani paremuse koheselt maksvusele. Avapoolaeg lõppes 7:1 pealinlaste kasuks ning kohtumise lõpuvile järel oli tablool 12:3. Kübaratriki sepistas tolles mängus Deniss Vnukov.