VAATA JÄRELE: Viimsi näitas uustulnukale kindlalt koha kätte (0)

Coolbet saaliliiga uus hooaeg sai avapaugu Viimsis, kus mullune pronksmedalist Smsraha võõrustas Esiliigast tõusnud Tallinna Bunkerit. Matš nägi kokku seitset väravat, kuid kõik läksid kodutiim Smsraha arvele.

Oktoobrikuu algul serblasest peatreeneri Vladimir Jovanoviciga lepingu lõpetanud Viimsi näitas vaatamata alles saabunud peatreenerile vägagi head mängupilti. Nii esimese kui ka teise poolajaga löödi kokku kolm väravat ning kuigi vastased teenisid paar trahvilööki, siis ühtegi väravat külalised kirja ei saanud.

Pealtnäha suur võit ei tõstnud Smsraha aga ei esimeseks ega ka teiseks, kuna eile võitsid Sillamäe NPM Silmet ja Tartu Ravens Futsal vastavalt 20:2 ja 17:3 seisul Jõgeva Wolvesi ja Rummu Dünamot. Viimasena alustavad oma hooaega Ida-Virumaa suurlinnade esindajad Narva United ja Jõhvi Phoenix.