VAATA JÄRELE: Kalev pööras Unitedi vastu kauni karistuslöögi ja penalti abil kaotusseisu võiduks (1)

Tallinna Kalev tuli Evald Tipneri karikavõistluste eelviimases kaheksandikfinaalis Nõmme Unitedi vastu teisel poolajal kaotusseisust välja ja võitis 3:1.

Jevgeni Demidov viis Unitedi kaheksandal minutil Rapla jalgpallihallis juhtima. Ta sai koos Markus Riisenbergiga pressingut tehes palli Kalevi karistusalas Georg Pangalt kätte ning sahistas tugeva madala löögiga võrku.

Teise poolaja alguses viigistas Arseni Kovaltšuk otse kaunist karistuslöögist, mis lendas tagumisse ristnurka.

Kalev haaras eduseisu 82. minutil, kui Oleksandr Musolitin oli karistusalas mänginud käega ja Tristan Toomas Teeväli realiseeris penalti. Kuus minutit hiljem vormistas lõppseisu Aleksandr Šapovalov, kellele tegi paremal äärel suurepärase eeltöö Taavi Jürisoo.

Karika veerandfinaalis on juba koha taganud ka Nõmme Kalju, Läänemaa JK, Viimsi JK, Paide Linnameeskond, Tallinna Levadia ja FC Kuressaare.