VAATA JÄRELE: Agyiri skooris taas, aga Levadia langes eurosarjast (4)

Tallinna Levadia langes UEFA Konverentsiliiga esimeses eelringis konkurentsist, kuna kaotas MŠK Žilinale koduse kordusmatši 1:2 ja jäi kahe mängu kokkuvõttes alla tulemusega 2:4.

• Mängu kommenteerisid Kristjan Jaak Kangur ja Markus Jürgenson. Stuudiot tegid Jonas Grauberg ja Markus Jürgenson.
  • Vaata mänge Soccernet TV-st!

Levadia jäi täna kodus kaotusseisu juba neljandal minutil, kui Matuš Rusnak konksutas end kastis löögile ning saatis madala palli meestesumma vahelt tagumisse nurka.

Juba kuus minutit hiljem Ernest Agyiri viigistas. Ta lõi Mihkel Ainsalu ja Mollo söötude järel ühe puutega palli postipõrkega võrku.

Otustav tabamus sündis esimese poolaja viimasest olukorrast, kui  Andrej Stojchevski suunas peaga nurgalöögi sisse.

Levadia omas paremaid võimalusi ja oli teisel poolajal domineeriv, aga ei suutnud kaotusseisust välja rabeleda.