VAATA JÄRELE: nooruslik Viimsi lõi kogemustest kubisevale Paidele neli vastuseta väravat (0)

Esiliigas neljandal kohal asuv nooruslik Viimsi alistas Evald Tipneri karikavõistlustel tugevuselt viiendas liigas mängiva kogenud mängumeestest koosneva Paide Linnameeskond III 4:0 ja jõudis 1/32-finaali.

Nevil Krimm ja Oskar Mägi sepistasid kodusel Viimsi staadionil avapoolajal kaks väravat. Mägi mängis 27. minutil Paide karistusalas efektse puutega palli Krimmile, kes avas skoori. 44. minutil sahistas Krimmi söödust Mägi ja vaheajale mindi võõrustajate kaheväravalises eduseisus.

Esiliiga parim väravakütt Gregor Lehtmets lisas teisel poolajal kaks väravat ja vormistas Viimsile 4:0 võidu. Viimsi järgmine vastane karikavõistlustel on Rahvaliiga meeskond FC Kohvile, kes sai avaringis 3:2 jagu Kristiinest.

Tänavu III liiga ida piirkonnas kõik mängud võitnud Paide III ridadesse kuulub teiste seas 60-kordne Eesti koondislane ja Premium liigas ligi 400 mängu pidanud Gert Kams, kes igapäevaselt tegutseb Paide Linnameeskonna spordidirektorina. Kams oli küll Paide pingil, aga väljakule ei astunud.

Samuti mängivad Paide III eest näiteks Tiit Tikenberg (kõrgliigas 222 mängu ja 55 väravat), Jüri Jevdokimov (219 mängu ja 80 väravat), Ervin Kõll (176 mängu), Carl Tubarik (157 mängu), Martin Ustaal (130 mängu), Eerik Reinsoo (124 mängu), Sander Rõivassepp (118 mängu), Johannes Kukebal (95 mängu) ja Rauno Kööp (91 mängu). Täna käis nendest väljakul vaid Jevdokimov, Ustaal ja Kukebal.