VAATA JÄRELE: Trans lõpetas penaltiseerias karikakaitsja Paide teekonna ja ronis ise poolfinaali! (Tabasalu hoiab kõrgel Esiliiga lippu!) (0)

Evald Tipneri karikavõistluste viimased poolfinalistid on Narva Trans ja JK Tabasalu. Trans lülitas 0:0 lõppenud normaal- ja lisaaja järel penaltiseerias välja karikakaitsja Paide Linnameeskonna.

Trans ja Paide olid tänavu juba ühe korra omavahel mänginud, kui Paide sai Premium liiga avavoorus kodusel kunstmuruväljakul 2:1 võidu. Tänane kohtumine toimus Narva kunstmuruväljakul.

Mäng oli 90 minuti vältel üpriski võimalustevaene ja erilist tulevärki ei näinud ka lisaajal. Nii läks kohtumine penaltiseeriasse, kus Transi väravavaht Aleksei Matrossov tõrjus Paide kapteni Andre Frolovi ja kogenud ääreründaja Siim Lutsu löögid, aidates narvakad 4:3 paremusega poolfinaali.

Transi ja Paide mänguga samal ajal toimus veerandfinaal Esiliiga meeskondade JK Tabasalu ja FC Tallinna vahel. Tallinn läks esimesel minutil Viktor Plotnikovi väravast juhtima, ent samas momendis sai ta vigastada ja pidi matši pooleli jätma. Vaheajale mindi 1:1 viigiseisul, Tabasalu 2:1 võiduvärava lõi 90. minutil penaltist Tristan Pajo.

Karikavõistluste poolfinaalis mängivad Transi ja Tabasalu kõrval Premium liiga meeskonnad Tartu Tammeka ja Tallinna Flora. Loosimine toimub lähipäevil, matšid peetakse mai teisel nädalal.

Karika veerandfinaalidele vaatas ette ka värske "Pikk ette (ja ise järele)" episood!

Protokollid:

12. aprillil kell 19.00 Narva Kalev-Fama staadionil

JK Narva Trans - Paide Linnameeskond  0:0, penaltid 4:3

Penaltiseeria:

• Sergei Mošnikov alla vasakule, väravavaht Aleksei Matrossov ei saa kätte - 0:1.
  • Deniss Poljakov veidi vasakule, väravavaht Mihkel Aksalu jäi reaktsiooni peale - 1:1.
  • Robi Saarma paremasse nurka, Matrossov teisele poole - 1:2.
  • Do-hyun Kim paremasse alla nurka, Aksalu vajus teisele poole - 2:2.
  • Oskar Hõim vasakusse alla nurka, Matrossov teisele poole - 2:3.
  • Igor Kaprenko tugevalt vasakule, Aksalu teisele poole - 3:3.
  • Andre Frolov vasakule, Matrossov tõrjub - 3:3.
  • Jegor Žuravljov paremale nurka, Aksalu ei ulatanud - 4:3.
  • Siim Luts vasakule, Matrossov tõrjub - 4:3.

Hoiatused: 39. Gleb Pevtsov, 45. Irie, 102. Sergei Kondrattsev, 116. Sergei Terehhov (peatreener) - 10. Hindrek Ojamaa, 43. Joseph Saliste, 76. Babou Cham