VAATA JÄRELE: Kaks korda ristnurka, üks otse nurgalöögist ja lõpuks neljaski ehk Teerni show tõi Florale suure võidu (0)

Naiste Meistriliiga kuuenda vooru lõpetas Tallinna Flora ja Tallinna Kalevi kohtumine, mille Flora võitis suurelt 5:0. Neli väravat, millest üks oli ilusam kui teine, lõi Kristina Teern.

Flora pidi juba enne avavilet tegema sunnitud vahetuse, sest soojendusel sai vigastada Anastasia Ivanova, kuid ka teda asendanud Egle-Eliise Kurg pidi juba mõnekümne minuti järel platsilt lahkuma. Esimene värav oli selleks hetkeks siiski löödud, sest 13. minutil teenis Flora penalti ja Kristina Teern saatis ülitäpse löögiga palli ristnurka.

28. minutil kasvatas Teern sama kaunil moel Flora edu, seekord lendas pall põiklati alla karistuslöögist. Kalev ei suutnud seevastu oma suurepärast väravavõimalust ära kasutada, kui Siret Räämeti ja Victoria Vihmani mittemõistmine jättis Maria Orava silmitsi tühja väravaga, ent löök oli liiga nõrk ja kaitsjad jõudsid enne väravajoont pallini.

Külalised pidasid kaheväravalises kaotusseisus vastu viimase veerandtunnini, siis pani Flora oma paremuse lõplikult maksma. Esmalt keerutas Teern nurgalöögi läbi Kalevi väravavahi Roberta Jürna näppude võrku ning realiseeris seejärel rahulikult väravaks Jaanika Volkovi hea läbisöödu. Mängule pani üleminutitel viimase löögiga punkti Lisette Tammik.

Flora on täiseduga jätkamisest hoolimata liigatabelis teisel kohal, jäädes Saku Sportingust punktiga maha, ent neil on kaks mängu vähem peetud. Kolme võidu kõrvale neljanda kaotuse saanud Kalev on viiendal tabelireal.