VAATA JÄRELE: Kuressaare ja Harju tegid taas klassikaliseks saanud 1:1 viigi (0)

Premium liiga eelviimase mängudevooru avasidFC Kuressaare ja Harju JK Laagri, kes mängisid taas kord välja 1:1 viigi.

Harju asus tuulistes tingimustes peetud kohtumist juhtima 26. minutil, kui Daniil Rudenko tsenderduse suunas peaga võrku oma teise kõrgliigavärava löönud Kristjan Kriis. Kuressaare viigistas mänguseisu 71. minutil, kui Oliver Rassi söödu järel virutas palli kena tabamuse abil võrku Mattias Männilaan.

80. minutil oli kodumeeskonnal võimalus juhtima asuda penalti läbi, kuid 11 meetri karistuslöögil eksis Pavel Dõmov, kelle ürituse pareeris Harju puurilukk Ivans Baturins.

88. minutil jäi Harju vähemusse Roman Sobtšenko teise kollase kaardi läbi. Sellest olenemata suutis Harju viigipunktist kinni hoida, mis tähendab, et neljandat korda sellel hooajal mängisid kaks tiimi omavahel 1:1 viiki.

Harju jätkab voor enne hooaja lõppu 23 punktiga kümnendal kohal, jäädes üheksandal tabelireal olevast Tammekast maha ühe silmaga. Kuressaare on 40 punktiga seitsmendal kohal.