VAATA JÄRELE: Levadia mängis tänavu juba kolmandat korda Vaprusega viiki (Kure võitis Tartus, Flora Narvas!) (12)

FCI Levadia kaotas tänavu juba kolmandat korda Pärnu Vapruse vastu punkte, kui Sportland Arenal mängiti 0:0 viiki. Mängu saab järele vaadata Soccernet TV-st.

Levadia raiskas esimesel poolajal palju võimalusi, aga sai korra ka palli võrku. See ei lugenud, sest Rasmus Peetson mängis palli käega ja teise keskkaitsja Heitori värav tühistati VAR-i abiga. Heitor jättis teise poolaja keskel Levadia kümnekesi väljakule, kui tegi Ronaldo Tiismaa vastu punase kaardi väärilise vea. Seejärel väravaid ei nähtud ehk Levadia ja Vaprus tegid tänavu juba kolmanda 0:0 viigi.

Teises samal ajal peetud mängus kaotas püsimajäämise nimel võitlev Tartu Tammeka kodus Kuressaarele 0:1. Mängu ainsa värava lõi teise poolaja alguses Pavel Dõmovi söödust Otto-Robert Lipp. Kuigi Tammekal oli võimalusi viigistamiseks, siis Kuressare väravalukk jäi lahti muukimata.

Tund aega hiljem alanud mängus võõrustas Narva Trans tabeliliidrit FC Florat. Esimene poolaeg lõppes Flora 2:0 eduseisus, kui sahistasid Mark Anders Lepik ja Robert Veering. Teisel poolajal lõi Tristan Koskor penaltist ühe värava tagasi, ent Danil Kuraksin vormistas lõpuminutitel ikkagi lõppseisu.

AVAR: Lauri Salei

Levadia: Karl Andre Vallner, Edgar Tur (78. Felipe Felicio), Heitor, Bourama Fomba, Michael Schjönning-Larsen, Rasmus Peetson, Mihkel Ainsalu, Mark Oliver Roosnupp, Joao Pedro (68. Til Mavretic), Ioan Yakovlev (78. Robert Kirss), Mollo Bessala (78. Nikita Vassiljev).
Varus: Oliver Ani, Felipe Felicio, Til Mavretic, Murad Velijev, Robert Kirss, Nikita Vassiljev, Brent Lepistu.

Vaprus: Ott Nõmm, Sander Kapper, Kristjan Kask, Uku Kõrre, Joonas Sild, Reno Mark (63. Mathias Villota), Robin Limberg (63. Reimo Madissoo), Kevin Kauber, Raimond Eino (78. Matthias Limberg), Enrico Veensalu, Markus Miiter (63. Ronaldo Tiismaa).
Varus: Hendrik Vainu, Magnus Villota, Martin Käos, Virgo Vallik, Reimo Madissoo, Mathias Villota, Matthias Limberg, Sander Kõlvart, Ronaldo Tiismaa.

1. oktoobril kell 18.00 Tartu Tamme staadionil

Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare 0:1 (0:0)
55. Otto-Robert Lipp

Väravasöödud: 55. Pavel Dõmov
Hoiatused: 15. Herman Pedmanson, 69. Reio Laabus, 90+5. Ahmed Adebayo Basher - 3. Märten Pajunurm
AVAR: Tauno Rämson

Tammeka: Richard Aland, Herman Pedmanson, Kevin Anderson, Eugenio Bracelli, Patrick Genro Veelma, Kevin Mätas, Reio Laabus, Dominic Laaneots, Devid Lehter (71. Akaki Gvineria), Egert Naruson (71. Kevin Burov), Ahmed Adebayo Basher.
Varus: Carl Kaiser Kiidjärv, Carl Robert Mägimets, Rico Puusaag, Robin Mathias Müür, Akaki Gvineria, Kevin Burov.

Kuressaare: Magnus Karofeld, Karl Rudolf Õigus, Moorits Veering, Märten Pajunurm, Mathias Palts, Joonas Soomre, Pavel Dõmov, Oliver Rass, Artjom Jermatšenko (60. Sander Laht), Otto-Robert Lipp, Mattias Männilaan.
Varus: Rihard Meesit, Markus Allast, Joosep Kobin, Andrei Smirnov, Mairo Miil, Sander Laht, Ralf-Sander Suvinõmm, Andero Kivi.

1. oktoobril kell 19.00 Narva Kalev-Fama staadionil

JK Narva Trans - Tallinna FC Flora 1:3 (0:2)
71. pen. Tristan Koskor - 18. Mark Anders Lepik, 35. Robert Veering, 89. Danil Kuraksin

Väravasöödud: 71. Deniss Poljakov - 18. Konstantin Vassiljev, 35. Kristo Hussar, 89. Nikita Mihhailov
Hoiatused: 61. Deniss Poljakov, 81. Aleksandr Kulinitš - 21. Robert Veering, 75. Michael Lilander
AVAR: Jaan Roos

Trans: Aleksei Matrossov, Aleksandr Kulinitš, Aleksandr Jegorov, Kauan, Artjom Škinjov (46. Viktor Kudrjašov), Deniss Poljakov (79. Jegor Žuravljov), Reginald (87. Denis Sibul), Gleb Pevtsov, Harlin Suarez, Aleksandr Volkov (46. Aleksei Stepanov), Tristan Koskor.
Varus: Aleksandr Kraizmer, Valeri Šantenkov, Denis Sibul, Aleksei Stepanov, Jegor Žuravljov, Viktor Kudrjašov.

Flora: Evert Grünvald, Ken Kallaste, Robert Veering, Michael Lilander, Kristo Hussar, Vladislav Kreida, Konstantin Vassiljev (29. Danil Kuraksin), Martin Miller, Nikita Mihhailov, Sergei Zenjov, Mark Anders Lepik (46. Tony Varjund).
Varus: Kristen Lapa, Mihhail Kolobov, Henrik Pürg, Bruno Vain, Mait Eenmaa, Tony Varjund, Danil Kuraksin.

(87.119.178.***)
Piinlik vile jah aga lõppkokkuvõttes saab Levadia ainult iseennast süüdistada. Kui sa kaotad nii palju punkte lambi satside vastu nagu Harju/Pärnu/Tammeka/Kure, siis sa tiitlit ei väärigi. Floral on olnud palju vigastusi, terve hooaeg on seda tiitlit kandikul Levadiale pakutud ja ikka suudavad selle ise uppi ajada
paroolon12345678L.   •
(146.255.181.***)
Kas selle eest mingit krimm karistust ei saa anda kohtunikele?? See on juba piinlik lihtsalt, kas see on minu viga et mulle lapsena hakkas jalgpall meeldima ja selle tottu siia maani pean meie konnamudatiigi paska vaatama?
ZinedineZidane   •
(217.159.164.***)
Tegelt oleks õige kohtunik panna maksma, näiteks tiitel maksab 200 000 või midagi sellist, siis näiteks mänguaega ära võttes 4 minuti asemel meelega 2 andes võiks 20000 euri kergendada oma rahakotist.
Poborsky   •
(85.194.207.***)
Aina üks susser-vusser voorust vooru, mängust mängu.

Pohlakute karvaseid käsi tuleb taas süüdistada, et sundisid Pärnu Vaprust nii hästi mängima, et Levadia ei saaks neid võita, mis on kasulik ju ennekõike Florale.

Samas kättemaksuks korraldasid Kalju, Paide ja Kalev Levadial asjad nii, et too ei laseks Vaprusel võita, sest muidu oleks nood ju pronksis kinni.

Tahaks puhast, süütut jalgpalli vaadata.
SunWolf   •
(82.131.115.***)
Levadia slaavilik spordikultuur on ka värvilistele poistele üle kandunud. Okstega tahtlik vehkimine on punane kaart sõltumata kas vastane saab pihta või mitte. Võib ju iriseda kohtuniku kallal, miks vaid kaks minti lisas aga mida oleks leva paari lisaminutiga ikka muutnud. Teenitud viik mõlemale. Nüüd lootku Levadia, et võibolla Kalju päästab nad viimases voorus, kui just juba järgmises derbis Floralt ise sisse ei saa.
tarmo treimann   •
Varem tekitas Pohlaku käe mõju minus viha. Enam mitte. Pigem tekib kohaliku jalgpalli suhtes ükskõiksus. Las nad pusivad siis mudas. Elus muudki huvitavat mida jälgida.
Richard Kolga   •
(146.255.183.***)
Kalev on ju rohkem naljasats kui Vaprus ikkagist.
vigastus   •
savici kultuur kus “me mängime kogu riigi vastu” on veel vanadel olijatel sees. sul 90min aega mäng magama panna aga kōige olulisem on et oleks paar lisa mintsa veel antud vot siis me oleks teinud 10kesi.
Koondis mudas, klubijalgpall Euroopa naljanumber. Aga riigi meister saab ikkagi kaks eelringi mängida ja pappi jookseb Florale ja elu ikka nagu lill. Tore ärimudel muidugi, et tasub iga hinna eest kauss koju suunata
Meelitame aga koondise kutsetega teiste klubide parimad noortetöö viljad endale, takistama igasugu reeglite ja piirangutega, ETM KTM mis iganes M teistsuguse filosoofiaga klubide arengut ning kohaliku tiitli ja stabiilse UEFA raha suuname ikka õigesse kohta
(91.129.104.***)
Vabandust, võtan uue info valguses oma eelmise postituse esimese poole sõnad tagasi. Kuigi Levadia masti meeskond, kes tiitlit soovib, peab Vapruse platsil kindlalt paika panema, oli värava võtmine ebaõiglane.

Sisene
Enne kommentaari avaldamist tutvu Soccernet.ee kommentaaride hea tavaga.
PREMIUM LIIGA
Luup peale | Bondarenko keeras aia lukku ja Paide jooksis peaga vastu seda  (galerii!)
Luup peale | Töö kiire ja korralik! Levadia sillutas hiilgava veerandtunniga tee kindla võiduni  (galerii!)
MÄNGUD VÄLISMAAL
NAISTE JALGPALL
Pika vigastuspausi lõpetanud Mattias Käit: pidin platsile minema nii, et ei jõudnud isegi soojendust teha, aga õnneks kõik oli okei
PIHTAS, PÕHJAS!
Videokohtunik | Levadia teenis ühe rünnakuga kaks penaltit, VAR röövis Kalevilt keskkaitsja