VAATA JÄRELE: Levadia ei jätnud Transile kodus variantigi (0)

Premium liiga 30. vooru lõpetas tabeliliidri FCI Levadia ja Narva Transi vastasseis. Kodumeeskond ei jätnud külalistele variantigi ja võitis 3:0.

Levadia asus Mollo Bessala väravast juba neljandal minutil juhtima ning duubeldas eduseisu kümmekond minutit hiljem. Mõlema värava olukorras mängis olulist rolli ka Transi puuriluku Aleksei Matrossovi individuaalne rabedus.

Teisel poolajal tapeti mäng täielikult – Levadia kontrollis toimuvat, aga rünnakule enam ei tormanud. Kaks minutit enne normaalaja täitumist jõuti siiski ka kolmanda väravani, kui skoori tegi Robert Kirss.

Levadia kerkis võiduga taas tabeliliidriks, ehkki punkte on neil FC Floraga võrdselt (66).