VAATA JÄRELE: võimsalt alustanud Paide naaseb Tartust lõpuks napi võiduga (0)

Paide Linnameeskond alustas Tartu Tammekat külastades väga tuliselt ning haaras kiiresti 2:0 eduseisu, kuid tartlased tegid mängu lõpu veel pingeliseks.

Kohtumise esimese veerandtunni jooksul avanes Paidel ridamisi võimalusi ning üks neist sai ka realiseeritud, kui üllatuslikult algkoosseisu pääsenud Daniel Luts peatreenerit väravaga tänas. 24. minutil tuli ka teine värav, kui Kevin Anderson nurgalöögijärgses olukorras palli õnnetult oma võrku suunas.

Tammeka ei olnud sellega aga veel murtud. Pooletunnise mängu järel teenisid nad penalti, mille Kevin Mätas küll väravast mööda lõi, kuid teisel poolajal sai Mätas oma värava siiski kirja. Enamaks tartlased siiski võimelised ei olnud ja nii pääses Paide koduteele napi võiduga.