VAATA JÄRELE: sünnipäevalaps Kalev pööras kaotusseisu kauaoodatud võiduks (2)

Premium liiga 27. voorus sai Tallinna Kalev kirja enda esimese koduvõidu, kui Kadrioru staadionil alistati Harju Laagri 2:1.

Enne avavilet kuuendal tabelireal asetsenud Kalev jäi esimese poolaja lõpus kaotusseisu, kui Daniil Rudenko tsenderduse koksas võrku esimest korda Harju algkoosseisu edutatud Kristjan Kriis.

Rohkete vahetuste toel kruttisid kalevlased teisel kolmveerandtunnil tempot juurde, mille all Harju 75. minutil murdus, kui täpne oli Ats Purje. Viis minutit hiljem tegi skoori taas Purje, kes keeras üksinda Kalevi kaotusseisu võiduks.

21. sünnipäeva tähistanud Kalev tõusis esimese koduvõidu toel tabelis kolmandale kohale, kui 27 kohtumise järel on neil kirjas 36 punkti. Harju jätkab 15 silmaga viimasel real.