VAATA JÄRELE: neli korda täpne olnud Vaprus ei jätnud Harjule sõnaõigust (0)

Viimati kuus vooru tagasi võidurõõmu tundnud Pärnu Vaprus alistas Laagris kohaliku Harju 4:0.

Pärnakad asusid kohtumist juhtima 15. minutil, kui kauni söödumängu lõpetuseks jättis Raimond Eino palli Henri Väljale, kes lõi Vapruse särgis oma esimese tabamuse. Kolm minutit enne avapoolaja lõppu olid Vapruse mehed taas täpsed, kui Sander Kapperi madala tsenderduse realiseeris Kevin Kauber.

Kauberi jalast sündis ka kohtumise kolmas tabamus, kui Ivans Baturins lükkas Kapperi löögi Kauberi jalale ning too koksas nahkkera võrku. 72. minutil sai Välja kirja oma teise värava, kui ta lasi keskjoonelt teele löögi, mis lõpetas Baturinsi selja taga.

Võit Harju üle tõstis Vapruse kolmandale kohale, Laagri võistkond jätkab kümnendal ehk viimasel real.