VAATA JÄRELE: Trans katkestas Kalevi viikidejada ning võttis magusa võidu (0)

Premium liiga 26. voor algas Narva Kreenholmi staadionil, kus kohalik Trans võõrustas Tallinna Kalevit. Kohtumisest väljus 2:1 seisuga võitjana Trans.

Narvakad asusid mängu juhtima 34. minutil, kui Premium liiga karjääri esimese värava virutas Harlin Suarez. Eduseisu duubeldati 64. minutil, kui kauglöögist lajatas palli suurepäraselt võrku Mark Maksimkin.

Kalev lõi 79. minutil ühe värava tagasi, kui resultatiivne oli Vadim Mihhailov. Rohkemaks aga võimelised poldud ning seega jätkab Kalev neljandal kohal 33 silmaga. Trans on 32 silmaga seitsmendal positsioonil.

Protokoll:

1. septembril kell 18.00 Narva Kreenholmi staadionil

JK Narva Trans - JK Tallinna Kalev  2:1 (1:0)
34. Harlin Suarez, 64. Mark Maksimkin - 79. Vadim Mihhailov

Väravasöödud: 34. Daniil Tarassenkov, 64. Reginald - 79. Aleksandr Šapovalov
Hoiatused: 57. Daniil Tarassenkov, 71., 90+7. Nikolai Burdakov, 71. Kauan, 82. Irie, 84. Aleksandr Volkov, 90+6. Harlin Suarez - 66. Foday Trawally
Eemaldamine: 90+7. Nikolai Burdakov
Mänguolud: +20, vahelduva pilvisusega tuuline ilm, muruväljak rahuldavas seisukorras