VAATA JÄRELE: tänavu palju draamat pakkunud Tammeka ja Vaprus jätsid väravad löömata (4)

Roosa Jalgpalli päev Tartus algas ja lõppes väravateta, kui Tartu Tammeka esindusmeeskond mängis Pärnu Vaprusega 0:0 viiki.

Avapoolaeg kuulus täielikult võõrustajatele. 14. minutil oli Kevin Mätasel oivaline võimalus viia tartlased juhtima, kui Reio Laabus lükkas nurgalöögist tulnud palli nooremale kolleegile edasi, ent too ei suutnud palli ühelt meetrilt võrku toimetada. 31. minutil murdis end vastase karistusalasse Tanel Tammik, kes keerutas nahkkera vastu pärnakate latti.

Vaheajalt naastes ärkasid üles ka Vapruse mehed, pakkudes tööd ka Richard Alandile, ent tartlase puur jäi samuti puutumatuks. 77. minutil näidati Reimo Madissoole tema teist kollast kaarti, mistõttu pidid kollasärgid tegutsema ligikaudu veerand tundi vähemuses.

Avavile eel viiendal real paiknenud Vaprus tõusis ajutiselt kolmandale kohale, Tammeka jätkab eelviimasel üheksandal positsioonil.