VAATA JÄRELE: Kalju ja Vaprus lõid palju väravaid, aga ei suutnud võitjat välja selgitada (10)

Premium liiga laupäev lõppes Pärnu Rannastaadionil, kus Pärnu Vaprus ja Nõmme Kalju mängisid kuueväravalises lahingus 3:3 viiki. Mängu saab järele vaadata Soccernet TV-st!

Kalju asus mängu juhtima 21. minutil, kui Alex Matthias Tamme kauglöök blokeeriti ja pall põrkas Artjom Dmitrijevile, kes lõi selle umbes 20 meetrilt väravasse. Eduseisu suurendati seitse minutit hiljem, kui Tamm konksutas karistusalas kaks Vapruse mängijat murule pikali ja leidis sööduga Andre Fortune'i, kes realiseeris kindlalt.

Kohe teise poolaja alguses lõi Vaprus ühe värava tagasi, kui Kevin Kauberi löögi tõrjus Henri Perk, aga tagasipõrkunud palli lajatas võrku Sander Kapper. Vapruse pidu ei kestnud kaua, sest vaid kolm minutit hiljem mängis Zyen Jones Dmitrijeviga seina ja realiseeris olukorra Ott Nõmme vastu kindlalt. Vapruse tagasitulek algas 64. minutil, kui Martin Käos lõi Premium liiga karjääri esimese värava. Viis minutit hiljem lendas Käose kauglöök rikošetist Kevin Kauberile, kes tegi lõppseisuks 3:3.

Kalju kerkis 32 punktiga kolmandale kohale, aga neljandal tabelireal oleval Vaprusel ja viiendal positsioonil paikneval Paide Linnameeskonnal on sama palju punkte. Tallinna Kalev on 31 punktiga kuuendal kohal.

Protokoll:

19. augustil kell 19.00 Pärnu Rannastaadionil

Pärnu JK Vaprus - Nõmme Kalju FC 3:3 (0:2)
47. Sander Kapper, 64. Martin Käos, 69. Kevin Kauber - 21. Artjom Dmitrijev, 28. Andre Fortune, 52. Zyen Jones

Väravasöödud: 47. Kevin Kauber, 64. Sander Kapper, 69. Martin Käos - 21., 28. Alex Matthias Tamm, 52. Artjom Dmitrijev
Hoiatused: 35. Robin Limberg, 50. Sander Kapper, 62. Kevin Kauber, 90. Igor Prins (peatreener) - 33. Pavel Marin
Eemaldamine: 77. Enrico Veensalu
Mänguolud: +24, pilves ilm, muruväljak väga heas seisukorras