VAATA JÄRELE: Paide sõidab Laagrist koju kolme punkti ja varasemast hõredama koosseisuga (0)

Paide Linnameeskond alistas Premium liiga 22. mänguvoorus 1:0 Harju JK Laagri ning tõusis pronksikohast võidu kaugusele.

Sel hooajal on Paide võitnud Harjut kolmel korral, iga matši seis jäi 1:0. Avapoolaeg Laagris oli võitluslik, kuid väravaid ei löödud. Kõige lähemale jõudis Harju vasakkaitsja Mark Edur, kelle ürituse suutis Järvamaa klubi puurilukk Ebrima Jarju suunata latti.

Ainutabamus sündis 67. minutil, autoriks kuus minutit varem vahetusest sekkunud Karl Mööl. Harju kindamees Ivans Baturins sai Thomas Agyepongi teravale tsenderdusele rusikad vahele, kuid pall kukkus Möölile, kes oli peaga kindel.

Paidel said kohtumise käigus vigastada Herol Riiberg ja Abdul Razak Yusif.