VAATA JÄRELE: Flora sõitis Kuressaarest kindlalt üle ning lõpetas võiduta seeria (3)

Tallinna FC Flora võõrustas Premium liiga 22. vooru avakohtumises FC Kuressaaret. Kohtumise lõppedes säras tablool 4:0 skoor Flora kasuks.

Mängitud oli 25 minutit, kui Flora sai ehmatuse osaks. Nimelt istus varasemas olukorras vigastada saanud Mark Anders Lepik, kelle jaoks oli tegu tagasitulekumänguga, murule lõplikult maha ning palus vahetust. Tema asemel sekkus mängu Rauno Alliku.

See vahetus tõi tulu, sest just Alliku oli meheks, kes avavärava lõi Milleri söödust. Möödus mõni minut, kui seisu oli kahekordistatud. Taas kord oli söötjaks Miller ning värava sai enda nimele Konstantin Vassiljev.

Teist poolaega oli mängitud mõned sekundid, kui Märten Pajunurm kukutas karistusalas Nikita Mihhailovi. Videoruumis vaadati olukorda pikalt, kuid lõpuks jäi penalti jõusse ning selle realiseeris Vassiljev, tehes eduseisuks 3:0.

75. minutil lõi Sergei Zenjov viimase kirstunaela Kuresaare võrku, lajatades karistusala joone pealt võrku Milleri söödu. Kuigi rohkem tabamusi ei tulnud, muutus Kuressaare kehv päev veelgi kehvemaks 78. minutil, kui Pajunurm sai teise kollase kaardi ning pidi platsilt lahkuma. See tähendab, et järgmine kohtumine Transiga jääb mehel vahele.

Teenitud võidu abil tõusis Flora vähemalt mõneks ajaks tabeliliidriks, olles kogunud 51 punkti. Teisel kohal oleval Levadial on aga kaks mängu vähem peetud. Kuressaare on 28 silmaga viiendal kohal.

Florast ja Kuressaarest oli juttu ka värskes "Pikk ette (ja ise järele)" episoodis!