VAATA JÄRELE: Kalju võitis Harjut ja tõusis viiendaks (2)

Nõmme Kalju võitis Premium liiga 21. voorus Harju Laagrit 1:0. Värava lõi 24. minutil Alex Matthias Tamm, kes sai Pavel Marinilt pika söödu jooksu peale ja realiseeris üks-üks olukorra.

Esimesel poolajal oli Kalju ründavam ja ohtlikum meeskond, kuid mäng oli üsna võimalustevaene. Teisel poolajal oli Harju hästi mängus sees ja Karel Eerme tabas latti. Kalju meestest lõi Andre Fortune palli tühjast väravast üle.

Kohati tuliseks läinud matšis jagas kohtunik Kevin Kaivoja üheksa kollast kaarti, neist neli jagas ta korraga 56. minutil.

Kalju tõusis kuuendalt kohalt viiendaks, FC Kuressaare ette. Harju jätkab tabeli põhjas.