VAATA JÄRELE: Klavaniga Kalev mängis Vapruse vastu eduseisu maha ja jäi koduvõidust jälle ilma (3)

Tallinna Kalev võõrustas Premium liiga 21. voorus Pärnu Vaprust, kelle vastu mängiti teisel poolajal 1:0 eduseis 1:1 viigiks ja jäädi hooaja esimesest koduvõidust ilma.

Hooaja esimese mängu tegi endine tippliigade keskkaitsja ja praegune Kalevi president Ragnar Klavan, kelle liitumisest meeskonnaga klubi esmaspäeval teatas. Klavan kuulus Kalevi algkoosseisu.

Kalevi särgis mängijana debüteerinud Klavan andis 48. minutil resultatiivse söödu Taavi Jürisoo tabamusele. Vaprus jõudis viigiväravani 80. minutil, kui Kevin Kauberi löök lendas Sander Kapperi jalast väravasse.

Vaprus säilitas tabelis kolmanda koha, edestades neljandal positsioonil paiknevat Kalevit ühe punktiga. Kalev pole endiselt võitnud sel liigahooajal ainsatki kodumängu.