VAATA JÄRELE: Flora tahtis esikohta, kuid sai Transilt hoopis kolmeväravalise kaotuse (13)

Premium liiga 21. voor lõppes suurüllatusega, kui Tallinna Flora alistus koduväljakul Narva Transile 1:4.

Flora on Transi tänavu liigas võitnud kaks korda: 5:0 ja 1:0. Juuni alguses toimunud karikafinaalis võidutses Trans, mistap otsisid rohesärgid revanši, kuid see jäi lõpuks tulemata.

Trans asus kohtumist juhtima juba 6. minutil, kui Daniil Tarassenkovi pikale söödule jõudis esimesena jaole Tristan Koskor, kes lükkas palli Evert Grünvaldi jalge vahelt Flora väravavõrku.

13 minutit hiljem suurendasid piirilinlased eduseisu kaheväravaliseks, kui Deniss Poljakovi nurgalöögist koksas Matvii Burenko nahkkera florakate väravasse. 34. minutil oli Poljakov ise Daniil Tarassenkovi söödu järel täpne ja avapoolaja lõpetuseks oli skoor 3:0 Transi kasuks.

69. minutil tõi Konstantin Vassiljev Flora mängu tagasi, ent neli minutit hiljem realiseeris Koskor penalti, mistõttu jäi kodumeeskond taas kolmeväravalisesse kaotusseisu. Soola hõõrus Flora haavadele Aleksandr Šapovalov, kes sekkus mängu 73. minutil ning 80. minutil läks ta Iriele jala peale astumise tõttu duši alla.

Kuna Levadia viigistas Tammeka vastu, oli Floral hea võimalus tabelitippu tõusta, kuid nüüd jätkatakse ikkagi teisel tabelireal. Levadial on kirjas 48 silma, Floral 47. Transi lahutab seitsmendal kohal paiknevast Kuressaarest kolm punkti.

Protokoll:

23. juulil kell 20.00 A. Le Coq Arenal

Tallinna FC Flora - JK Narva Trans 1:4 (0:3)
69. Konstantin Vassiljev - 6., 73. pen. Tristan Koskor, 19. Matvii Burenko, 34. Deniss Poljakov

Väravasöödud: 69. Kristo Hussar - 6., 34. Daniil Tarassenkov, 19., 73. Deniss Poljakov
Eemaldamine: 80. Aleksandr Šapovalov
Hoiatused: 55. Bi Sehi Elysee Irie, 59. Mark Maksimkin
Mänguolud: +17, pilves vihmane ilm, muruväljak väga heas seisukorras