VAATA JÄRELE: Trans jäi varakult taha ning sai Vapruselt suure ketuka (3)

Narva Transi proovikiviks enne Euroopa Konverentsiliiga eelringi võõrsilmängu Jerevani Pjunikuga ol Pärnu Vaprus, keda võõrustati kodusel Kreenholmi staadionil. Kohtumisest väljus 4:0 võiduga külla sõitnud Vaprus.

Vaprus asus kohtumist juba 5. minutil juhtima. Kevin Aloe karistusalasse antud söödule pani Sergei Kondrattsev niivõrd õnnetult jala vahele, et pall lendas otse puuri. Eduseisu duubeldati kaheksandal minutil, kui Sander Kapperi teenitud penalti realiseeris Kevin Kauber.

Teise poolaja alguses eksis tõrjumisel Aleksandr Matrossov sedavõrd õnnetult, et pall kukkus otse Sander Kapperile jala peale, kes selle üksi olnuna pikemalt mõtlemata tühja puuri sai lajatada. Lõppseisu vormistas 86. minutil pea idetnse väravaga Joonas Sild.

Vaprus jätkab teenitud kolme silma abil 29 punktiga kolmandal tabelireal. Trans on 19 punktiga kaheksandal kohal.