VAATA JÄRELE: passiivselt alustanud Levadia vajutas Transile lõpuks kolm vastuseta väravat (galerii!) (0)

Tallinna FCI Levadia alistas Premium liiga 19. voorus Narva Transi. Aeglase tempoga alanud mäng lõppes peanlinlaste 3:0 võiduga

Levadia oli kohtumise domineerivam pool alates avavilest. Kuigi esimese veerandtunni jooksul tekkis paar võimalust ka Transil, siis skoori avas 20. minutil kodumeeskond. Ernest Agyiri leidis nurgalöögiga värava ees vabaks jäänud Heitori, kes surus palli peaga võrku. Pärast eduseisu haaramist muutus Levadia mäng passiivseks, ent Trans ei suutnud seda ära kasutada - vaheajaks oli seis 1:0.

Teiseks poolajaks sekkus Levadia leerist tipuründaja Mollo Bessala, mees lõi kaks väravat. Esimene neist tuli 54. minutil, kui ta toksas Ioan Jakovlevi söödu mõnelt meetrilt sisse. Ligikaudu 30 minutit hiljem teenis ta penalti, mille ise realiseeris.

Levadia tõusis tabeli tippu, kuid neist ühe punktiga maas olev Tallinna Flora peab oma 19. vooru kohtumise pühapäeval kell 19. Trans seisab jätkuvalt 19 punktiga kaheksandal real.

Premium liiga nädalale vaatas ette ka taskuhäälingu "Pikk ette (ja ise järele)" värske episood (alates 47:00):