VAATA JÄRELE: Tammeka avas tabeli alumiste võitluses Harju vastu võiduarve (0)

Tartu Tammeka alistas Premium liiga pühapäeva esimeses matšis 3:2 Harju Laagri ja avas sellega oma võiduarve.

Kodumeeskond Harju asus 14. minutil Rasmus Kallase omaväravast juhtima, ent juba kolm minutit hiljem viigistas Tanel Lang. Punasärgid taastasid eduseisu 36. minutil, kui Taaniel Usta vajutas pöörase ülepuusalöögi tartlaste väravasse. Aga ka sel korral viigistasid sinisärgid kolm minutit hiljem, skoori tegi keskkatisja Eugenio Cristoforo Bracelli.

Teine poolaeg tõi vaid ühe, kuid see-eest kõige tähtsama värava. 66. minutil pääsesid Tammeka mehed kolmekesi ühe kaitsja vastu rünnakule, ülekaalu kasutas oskuslikult ära Patrick Genro Veelma. 3:2 võit paigutab Tammeka liigatabelis viie punktiga üheksandaks. Harju jätkab ühe silmaga kümnendal ehk viimasel real.

Protokoll:

23. aprillil kell 12.30 Laagri kunstmurustaadionil

Harju JK Laagri - Tartu JK Tammeka 2:3 (2:2)
14. ov. Rasmus Kallas, 36. Taaniel Usta - 17. Tanel Lang, 39. Eugenio Cristoforo Bracelli, 66. Patrick Genro Veelma

Väravasöödud: 14. Andre Järva, 36. Andres Järve - 17. Eugenio Cristoforo Bracelli 39. Tanel Lang, 66. Reio Laabus
Hoiatused: 28. Usalifa Jose Indi
Mänguolud: +16, päikesepaisteline ilm, kunstmuru heas seisukorras