VAATA JÄRELE: Vaprus võttis 90. minuti väravast magusa võidu Tammeka üle (13)

Premium liiga laupäev lõppes Pärnu Rehepapi kunstmuruväljakul, kus kohalik Pärnu Vaprus sai hooaja teise võidu, alistades Kevin Kauberi 90. minuti väravast 1:0 Tartu Tammeka. Mängu saab järele vaadata Soccernet TV-st.

Esimesel poolajal olid paremad võimalused Tammekal, aga ülemäära ohtlikud need polnud ja Vapruse väravasuul olnud Hendrik Vainu palju tõrjetööd tegema ei pidanud. Teisel poolajal oli mäng võrdsem ja lõpuks otsustas matši saatuse Kevin Kauber, kes realiseeris 90. minutil vahetusest sekkunud Ronaldo Tiismaa läbisöödu.

Vaprus tõusis liigatabelis neljandaks, möödudes mängu vähem pidanud Tallinna Kalevist ja Paide Linnameeskonnast. Tammeka jätkab kahe viigipunktiga üheksandal ehk eelviimasel kohal.