VAATA JÄRELE: Kure sai teise kolmeväravalise kaotuse järjest, seekord Floralt (0)

FC Kuressaare sai Premium liigas teise järjestikuse 1:4 kaotuse, jäädes koduplatsil alla Tallinna Florale. Esimese poolaja keskel jäi Kure vähemusse.

Liider Flora lõi esimesel veerandtunnil kaks väravat järjestikustel minutitel, nende autoriteks olid Martin Miller ja Nikita Mihhailov.

Kuressaare jäi kümnekesi Mairo Miili teise kollase kaardi tõttu. Michael Lilanderi ilus löök tagumisse ristnurka viis Flora 3:0 juhtima.

Sander Alex Liidu teenitud ja Märten Pajunurme realiseeritud penalti vahetult enne poolajavilet vähendas vahet, kuid Sergei Zenjov taastas 57. minutil külaliste kolmeväravalise edu. Marco Lukka sai kirja kaks resultatiivset söötu.

Protokoll:

8. aprillil kell 17.00 Kuressaare kunstmurustaadionil

FC Kuressaare - Tallinna FC Flora  1:4 (1:3)
45+2. pen. Märten Pajunurm - 11. Martin Miller, 12. Nikita Mihhailov, 41. Michael Lilander, 57. Sergei Zenjov

Väravasöödud: 45+2. Sander Alex Liit - 11. Konstantin Vassiljev, 12. Sergei Zenjov, 41., 57. Marco Lukka
Hoiatused: 9. Andrei Smirnov, 19., 22. Mairo Miil, 65. Märten Pajunurm
Eemaldamine: 22. Mairo Miil (Kuressaare)
Mänguolud: +9, päikesepaisteline ilm, kunstmuru rahuldavas seisukorras