VAATA JÄRELE: Trans kallutas põneva heitluse Laagris enda kasuks (0)

Narva Trans avas Premium liigas võiduarve ning lükkas uustulnuk Harju JK Laagri viimasele kohale, pöörates Laagri kunstmurustaadionil kaotusseisu 2:1 võiduks.

Harju asus 17. minutil Roman Sobtšenko täpsest löögist mängu juhtima. Kaheksa minutit hiljem sahises ka Harju väravavõrk, kuid Sergei Kondrattsevi tabamus läks suluseisu tõttu tühistamisele.

Poolaja lõpus avanes Harjul suurepärane šanss edu suurendada, kuid Taaniel Usta ei suutnud palli tühja võrku toimetada, misjärel tegi vasturünnakul skoori hoopis Daniil Tarassenkov.

Teisel poolajal pani Trans oma paremuse maksvusele, kui Alex Markovitš näitas nurgalöögijärgses olukorras suurepärast tehnikat ja keerutas palli tagumise posti kõrvale.

Protokoll:

8. aprillil kell 14.30 Laagri kunstmurustaadionil

Harju JK Laagri - JK Narva Trans  1:2 (1:1)
17. Roman Sobtšenko - 45. Daniil Tarassenkov, 66. Alex Markovitš

Väravasöödud: 17. x - 45. x, 66. Bi Sehi Elysee Irie
Hoiatused: 40. Daniil Maštšenko, 63. Aleksandr Ivanjušin - 90+6. Gleb Pevtsov
Mänguolud: +13, päikesepaisteline nõrga tuulega ilm, kunstmuru väga heas seisukorras