VAATA JÄRELE: tiitlikaitsja võttis ajaloo esimeses VAR-iga Premium liiga mängus uustulnuka üle kindla võidu (0)

Premium liiga uus hooaeg algas lumisel Sportland Arenal, kus tiitlikaitsja Tallinna Flora alistas uustulnuka Harju Laagri 4:0. Esmakordselt oli Premium liigas kasutusel VAR.

Flora asus mängu juba 4. minutil Sten Reinkorti väravast juhtima ja mõned minutid enne poolajavilet suurendas võõrustajate eduseisu Rauno Alliku. Teisel poolajal skoorisid Sergei Zenjov ja vahetusest sekkunud Martin Miller.

2023. aasta hooajast on Premium liigas igal mängul videokohtunik (VAR) ja abivideokohtunik (AVAR). Ajaloolist mängu Flora ja Harju vahel teenindasid peakohtunik Karl Koppel, abikohtunikud Riivo Stolts ja Tauno Rämson ning neljas kohtunik Kevin Kaivoja. Videokohtunikuna oli ametis Joonas Jaanovits ja abivideokohtunikuna Aron Härsing.

Protokoll:

3. märtsil kell 19.00 Sportland Arenal

Tallinna FC Flora - Harju JK Laagri 4:0 (2:0)
4. Sten Reinkort, 40. Rauno Alliku, 62. Sergei Zenjov, 87. Martin Miller

Väravasöödud: 4. Rauno Alliku, 40. Sergei Zenjov, 62. Nikita Mihhailov, 87. Daniil Kuraksin
Hoiatused: 70. Marko Lipp - 44. Roman Sobtšenko, 45+3. Taaniel Usta
Mänguolud: +1, pilves lumesajune lm, kunstmuru rahuldavas seisukorras