VAATA JÄRELE: Nõmme United lõpetas Esiliiga hooaja väravatesaju ja punase kaardiga (galerii!) (2)

Esiliiga meister Nõmme United alistas hooaja viimases voorus võõrsil Elva 7:0. Mängu saab järele vaadata Soccernet TV-st.

United tegi Elvaga sotid selgeks juba esimesel poolajal, lüües neli vastuseta väravat. Jala said valgeks Egert Õunapuu, Jevgeni Demidov, Markus Riisenberg ja Steven Salmistu. Teisel poolajal lisas Õunapuu viienda, Henri Leoke kuuenda ja vahetusest sekkunud Stanislav Tsõmbaljuk seitsmenda värava.

Mõlemad meeskonnad lõpetasid mängu kümnekesi, sest nii Kaarel Leppsalu (United) kui Kaarel Tinn (Elva) said kaks kollast kaarti. Leppsalu eemaldati mängust 57. ja Tinn 81. minutil.

United kogus Esiliiga hooajal 90 punkti (28 võitu, 6 viiki, 2 kaotust) ja mängib järgmisel hooajal Premium liigas. Esiliiga parim väravakütt Õunapuu sai 24 mänguga kirja 32 väravat.

Elva teenis 40 punkti ja lõpetas kaheksandal kohal. Üleminekumängudel ootab neid duublite piirangu tõttu (Esiliigas saab korraga mängida neli duubelmeeskonda) Esiliiga B-s viimases voorus neljandaks tõusnud Tartu Kalev.