VAATA JÄRELE: Legionist üle olnud Elva astus suure sammu püsimajäämise poole (0)

FC Elva alistas Esiliiga eelviimases voorus 4:1 Tallinna JK Legioni ning tõusis seisu, kus edestab viimase mängu eel üleminekumängude kohta kahe punktiga.

Elva haaras eduseisu seitsmendal minutil, mil skoori tegi 16-aastane Ruuben Jaagant. Viis minutit hiljem duubeldas eduseisu Jasper Reilson. Legioni avapoolaja ja ühtlasi kogu mängu ainsa tabamuse tõi 14. minutil Vsevolod Potšekutov.

Teisel poolajal jätkas Elva sarnases rütmis. 50. minutil taastas kaheväravalise eduseisu veteran Jürgen Kuresoo, 86. minutil vormistas lõppseisu Karl-Ernst Saal. Kusjuures Saali jaoks oli see karjääri esimene värav Esiliigas.

Legioni saatus on voor enne hooaja lõppu selge - nemad mängivad uuel aastal Esiliiga B-s. Elva on hetkel seitsmes, üleminekumängude kohal olevat Paide Linnameeskond U21 võistkonda edestavad nad kahe silmaga. Elva mängib viimases voorus Esiliiga meistri Nõmme Unitediga, Paide U21 madistab Tallinna Levadia duubelmeeskonnaga.