VAATA JÄRELE: medalikohta kindlustanud Flora pööras miniderbi kolme minuti sees enda kasuks (0)

Esiliiga tabelinaabrite Tallinna Flora U21 ja Tallinna Levadia U21 duelli ehk Tallinna miniderbi võitis sel hooajal teistkordselt Flora, pannes oma paremuse maksma skooriga 3:1.

Skoori avas juba 12. minutil Mait Eenmaa, ent avapoolaja lõpu eel Maksimilian Skvortsov viigistas. Flora poolel tegi avapoolaja kaasa ründaja Mark Anders Lepik, kes käis väljakul esmakordselt pärast 4. augustit, mil ta Premium liiga kohtumises Kuressaarega vigastada sai.

Mängu saatus otsustati teise poolaja keskel kolme minuti sees. Tristan Pajo lõi esmalt kaugelt Flora 2:1 ette ning seejärel leiti värava eest Roland Lukas, kes palli võrku suunas. Levadial oli allesjäänud pooltunni jooksul küll veel mitu head võimalust kaotusseisu vähendada, aga rohkem väravaid Sportland Arenale kogunenud 86 pealtvaatajat ei näinud.

Võit tõstis Flora vähemalt korraks tabelis teisele kohale, ühe punktiga Viimsist mööda. Oluline on aga see, et Levadia duublit edestatakse nüüd juba seitsme punktiga ehk seekordsetel kaotajatel läheb viimaste voorudega medalikoha püüdmine üpris raskeks.