VAATA JÄRELE: Viimsi tegi Elvale tuule alla, aga kaotas väravaküti (galerii!) (0)

Viimsi JK pikendas kaotuseta seeria kuuemänguliseks, purustades Esiliiga 30. voorus koduväljakul FC Elva nelja vastuseta väravaga.

Skoori avas Viimsi esiväravakütt Gregor Lehtmets avapoolaja üleajal, murdes pika püstsöödu järel keskele, möödudes kaitsjast ja saates palli vastujooksnud väravavahist mööda.

Ka teise värava vormistas 58. minutil Lehtmets, kuid see lõppes tema jaoks õnnetult. Janar Toomet lõikas vastaste poolel palli vahelt ja söötis Lehtmetsale, kes saatis palli 15 meetrilt väravasse, aga kukkus seejuures, sai vigastada ja vajas vahetust.

Viimsi väravapidu jätkas 64. minutil Oscar Ollik, kes liikus oma väljakupoolelt palliga üles ja otsustas trahvikasti nurga lähistelt löögile minna. Löök ei tulnud välja kõige täpsem, aga Elva väravavaht Mikk Markus Jänes tõrjus selle õnnetult võrku.

Väravasajule pani 72. minutil punkti Toomet, kes näppas keskväljal palli vahelt, tormas ise vastaste karistusalasse välja ja saatis palli lati alla.

Viimsi korjas seega Elvalt sel hooajal täispunktid: märtsis alistati lõunaeestlased 2:0, mais 3:1 ja septembris 1:0.