VAATA JÄRELE: Legion viigistas Unitedi vastu 90+6. minutil, mõlemad lõpetasid kümnekesi (galerii!) (0)

Esiliiga liider Nõmme United jäi kodusel Männiku staadionil Tallinna Legioni vastu esimesel poolajal 0:1 kaotusseisu, pööras selle teisel poolajal 2:1 eduseisuks ja leppis lõpuks 2:2 viigiga. Mõlemad meeskonnad lõpetasid mängu kümnekesi.

Legion haaras juhtohjad 15. minutil, kui Leonid Arhipov lõi mõnelt meetrilt terava nurga alt palli väravasse. United pidi avapoolaja lõpus tegema sunnitud vahetus, sest Tristan Vendelin sai pealtnäha süütus olukorras vigastada ega suutnud mängu jätkata.

United jäi teise poolaja alguses kümnekesi, kui Aleksandr Alteberg sai 54. minutil teise kollase kaardi, kuid sellele vaatamata viigistati vaid neli minutit hiljem, kui skooris Egert Õunapuu. United ei pidanud kaua arvulises vähemuses mängima, sest Andrei Borissov sai lühikese aja jooksul kaks kollast kaarti järjest ja eemaldati 60. minutil mängust.

Unitedi juhtvärav sündis 80. minutil, kui vahetusest sekkunud Paul-Kevin Chan realiseeris Jevgeni Demidovi suurepärase eeltöö. Legioni kangelaseks kerkis samuti vahetusmees Ivan Sorokin, kes lõi 90+6. minutil nurgalöögi olukorras lõppseisuks 2:2.

Premium liigasse pürgiv United asub tabelis 61 punktiga esimesel ja Esiliigasse püsimajäämise nimel heitlev Legion 16 punktiga üheksandal kohal.