VAATA JÄRELE: United jäi kümnekesi, aga pani vinge väravatepeo püsti (0)

Esiliiga liider FC Nõmme United alistas 24. voorus koduväljakul FC Tallinna 5:0 ja kasvatas edu tabeli tipus. Mängu saab järele vaadata Soccernet TV-st.

Esimene poolaeg kulges võimalustevaeselt ja puhkepausile mindi 0:0 viigiseisul. Teisel poolajal pani United oma paremuse siiski maksma, seejuures mängiti suurem osa ajast kümnekesi.

United asus juhtima 49. minutil Jevgeni Demidovi väravast, aga vaid neli minutit sai vahetusest sekkunud Aleksander Švedovski viimase mehe vea eest punase kaardi. Tallinn ei suutnud seda ära kasutada, sest kaks minutit hiljem lõi Aleksander Alteberg 2:0. Demidov lisas 73. minutil Unitedi kolmanda ja oma hooaja 20. värava, 86. ja 87. minutil sahistas Henri Leoke.

Unitedi edu tabeli tipus lähimate jälitajate ees on 15 punkti. Tallinn jätkab kuuendal kohal.