VAATA JÄRELE: Tabasalu alistas Elva minimaalselt (0)

Esiliiga 13. vooru viimases mängus kohtusid tabelinaabrid FC Elva ja JK Tabasalu ning peale jäi seisuga 3:2 viimane. Mängust näitas otsepilti Soccernet.ee.

Tabasalu asus kohtumist juhtima 40. minutil, kui Martin Tilki karistuslöögi lõi peaga võrku Jaagup Luts. 49. minutil suurendas eduseisu Sigvard Suppi, kes rammis võrku nurgalöögijärgses olukorras lahtiseks jäänud palli.

Külalised said 69. minutil kätte kolmanda värava, mille lõi nurgalöögist vahetusest sekkunud Mikk Meresmaa. Elva vastas aga kiirelt, sest 70. minutil lõi Rokko Vokksepp kaugelt peale ja Märten Subka puutest läks pall võrku. 89. minutil vähendas kaotusseisu minimaalseks Veiko Kütt, aga rohkemaks lõunaeestlastel enam rammu ei jagunud.

Tabasalu tõusis võidupunktide toel viiendaks, olles kogunud 18 punkti. Täna hooaja kuuenda kaotuse saanud Elva on 17 silmaga seitsmendal tabelireal.