VAATA JÄRELE: Viimsi vastu viimaseks 20 minutiks vähemusse jäänud Nõmme United säilitas liidrikoha (galerii!) (0)

Esiliiga 11. voorus kohtusid FC Nõmme United ja Viimsi JK, kes madistasid tasavägiselt. Vähemusse jäänud United sai 2:1 võidu tänu 78. minuti väravale.

Kodumeeskond rebis end ette Tristan Vendelini tabamusest 21. minutil. Päris jalutuskäiguks küll ei läinud: 64. minutil naasis Viimsi mängu, kui täpne oli ka Oskar Mägi. Minutid hiljem jäi United vähemusse, sest Aleksandr Alteberg teenis oma teise kollase kaardi. Mängu lõpp muutus päris lahtiseks, kuid vajaliku jõu leidis endast United ning Markus Riisenbergi tabamus tõi liidrile 2:1 võidu.

Kaheksa võitu ja kaks viiki teeninud Nõmme United jätkab esimesel pulgal. Matši vähem pidanud Viimsi on küll teine, kuid kaotus liidrile on veninud 7-punktiliseks.