VAATA JÄRELE: Flora võitis Legionit suureskooriliselt ka karikamängus (galerii!) (2)

Tallinna Flora alistas Evald Tipneri karikavõistluste 1/16-finaalis Tallinna Legioni 6:0. Lõppseisu vormistas Flora esindusmeeskonna 15-aastane debütant Tony Varjund, kes suunas peaga võrku 38-aastase Konstantin Vassiljevi tsenderduse.

Skoori avas 14. minutil Henrik Ojamaa, kelle löök võttis Legioni kaitsjast rikošeti. Teisele tabamusele tegi Ojamaa suure eeltöö, mängides Ivan Timofejevist otsajoone peal mööda ja lüües posti. Tagasipõrganud palli lükkas võrku Mark Anders Lepik. Vaid kolm minutit hiljem skooris Martin Miller, kui Mihkel Järviste andis äärelt madala söödu, mille Lepik lasi kavalalt läbi. Miller lõi palli alla tagumisse nurka.

Teise poolaja esimese tabamuse vormistas Sergei Zenjov penaltist, mille teenis Michael Lilander, kelle niitis karistusalas jalust Daniil Timofejev. Flora viienda värava autoriks oli Aleksandr Šapovalov, kes sai Millerilt söödu, murdis end kastis löögile ja saatis palli alla nurka.

Kuu aega tagasi oli Flora võitnud Legionit Premium liigas 7:0.

Legionist sai teine Premium liiga klubi, kes sel karikahooajal välja langes. Esimene oli Pärnu Vaprus, kes kaotas 1/32-finaalis FC Kuressaarele penaltitega.