18

03.2022

11:40

JÄRELEVAADATAV│Coolbet saaliliigas alustavad veerandfinaalidega Ravens ja Silmet

Coolbet saaliliigas tehakse täna algust veerandfinaalseeriatega, kui kell 20.30 lähevad Lähte spordihallis vastamisi Tartu Ravens Futsal - Npm Silmet FC Sillamäe. Kõiki veerandfinaale näeb otsepildis jalgpall.ee lehelt.

Põhiturniiril lõpetasid meeskonnad tabelis teineteise järel, kui Ravens teenis 34 punktiga neljanda koha. Silmet oli vahetult nende selja taga 28 punktiga. Omavahelistes tasavägistes mängudes said mõlemad meeskonnad korra võidurõõmu maitsta. Detsembris toimunud esimeses kohtumises teenis Ravens koduväljakul 5:2 võidu. Veebruaris toimunud tulises vastasseisus jäi 5:4 peale Silmet.

Ravensi suurimaks väravakütiks liigas on 21 tabamusega Temari Nuuma, Silmeti eest on 13 väravat kirja saanud Vladislav Ivanov.

Coolbet saaliliiga veerandfinaale peetakse 19. – 30. märtsini ja mängud toimuvad kahe võiduni. Esimene ja vajadusel ka kolmas mäng mängitakse põhiturniiril kõrgema koha saavutanud võistkonna koduväljakul ning teine mäng toimub madalama koha saavutanud võistkonna koduväljakul.

Teistes veerandfinaalides on vastamisi Narva United FC - JK Kohila, Tallinna FC Cosmos - Rummu Dünamo ning Viimsi FC Smsraha - Sillamäe Alexela.