VAATA JÄRELE: penaltil eksinud Alliance kaotas eduseisust Elvale (galerii!) (0)

FC Elva alistas Esiliiga 28. vooru viimases mängus võõrsil Ida-Virumaa Alliance'i kaotusseisust 3:1, teenides kolmanda järjestikuse võidu.

Irakli Torinava viis kuuendal minutil Alliance'i juhtima, kuid kaheksa minutit hiljem viigistas Andre Paju, kes möödus puurivaht Nikita Kanevist ja leidis üsna terava nurga alt tühja väravavõrgu üles.

34. minutil andis Markus Lokk palli värava ette, kus Devid Lehter ühe puutega skooris, viies vaheajaks Elva 2:1 ette.

Teise poolaja alguses puutus Lehter oma karistusalas palli käega, kuid Karl Kruus suutis idavirulaste kapteni Erik Kruglovi penalti tõrjuda.

Vahe püsis pikka aega minimaalne, aga 88. minutil vormistas lõppseisu Veiko Kütt, kes suunas Loki karistuslöögi väravasse.

Elva paikneb Esiliiga tabelis teisel kohal, püsides liidrist Harju Laagrist kahe punkti kaugusel. Üheksa viimase matšiga ainult ühe punkti teeninud Alliance asub kaheksandal positsioonil. Praeguse seisuga suunduks seega Elva hooaja lõpus Premium liiga üleminekumängudele ja Alliance Esiliiga üleminekumängudele.