VAATA JÄRELE: Šapovalov aitas noored florakad esinduse meestega Paide U21 vastu võidule (vaata galeriid!) (2)

Esiliiga 22. voorus võõrustas Paide Linnameeskonna U21 esmaspäeval FC Flora U21 rivistust, kellele jäädi alla 1:2. Flora tõusis sellega mängupartnerist tabelis mööda.

Flora U21 läks võõrsil 15. minutil juhtima, kui esinduse ründajad omavahel värava kombineerisid. Mark Anders Lepik tsenderdas vasakult äärelt ja Aleksandr Šapovalov lõi palli mõnelt meetrilt peaga võrku.

Võrdses mängus leidis Paide aga järgmise veerandtunniga viigi, kui vasakkaitsja Sten-Erik Tamme sai kastis end vabalt löögile sättida ja oli 31. minutil täpne, lüües 1:1. Vaheajal võttis Paide neli esinduse pallurit - Sergei Mošnikovi, Kevor Palumetsa, Robi Saarma ja Kristofer Pihti - puhkama ning rütm kannatas.

Külalised suutsid teisel poolajal mängu enda kasuks kallutada ning 63. minutil lõi Flora 2:1 võiduvärava Georg Vende, kelle viis suurepärase läbisööduga väravavahiga vastamisi eelnevalt ise sahistanud Šapovalov.

Liigatabelis tõusis Flora U21 41 punktiga teisele kohale, kaks silma vähem teeninud Paide U21-st mööda.