VAATA JÄRELE: kaks väravat löönud Viimsi jättis Unitedi kolmandat mängu järjest punktideta (0)

Esiliiga 9. mänguvooru viimases kohtumises võtsid mõõtu tabelinaabrid FC Nõmme United ja Viimsi JK. Külalismeeskond sai kätte 2:0 võidu.

Viimsi läks kohtumist juhtima 27. mänguminutil, kui palli põrutas võrku meeskonna kapten Ken-Marten Tammeveski. Teisel poolajal tuli sellele lisa, kui Johan Jograf Siim end karistusalasse murdis ning täpse palli ühe puutega lüüa saanud Nevil Krimmi ette saatis.

Mõned minutid hiljem murti kastis maha Karl Anton Sõerde, kuid penaltipunktilt täpsust proovinud Gregor Lehtmetsa palli noppis Unitedi puuri valvanud Gregor Pürg. Viimase veerandtunni rassis Nõmme United aga vähemuses, sest Aleksander Filatov toimetas viimase kaitsjana liialt uljalt ning saadeti punase kaardi tõttu väljakult minema.

Viimsi sai kätte 2:0 võidu ning tõusis neljandale pulgale. Nõmme United sai kolmanda järjestikuse kaotuse ning paikneb hetkel kuuendal kohal.