VAATA JÄRELE: Andrejevi Levadia jaoks osutus Legion murdmatuks (4)

Premium liiga 31. vooru avakohtumine viis vastamisi Tallinna Legioni ja tiitlikaitsja FCI Levadia. Kohtumine lõppes 1:1 viigia, mõlemad väravad sündisid esimesel poolajal.

27. minutil asus kohtumist juhtima Tallinna Legion. Söödumängu käigus leiti paremal äärel Daniil Tarassenkov, kelle terav sööt leidis värava eest üles Daniel Fedotovi, kes saatis palli Levadia väravavahi Karl Andre Vallneri jalgevahelt väravasse.

Punasärkide eduseis püsis 34. minutini. Levadia kapteni Brent Lepistu tsenderduse klaaris Legioni kaitsja Aleksandr Volodin otse Mark Oliver Roosnupule. Roosnupp võttis karistusala ääres palli omaks, tegi kaks puudet ning lajatas nahkkera paremasse ristnurka. Legioni puurilukk Ivans Baturins sai küll näpud vahele, aga sellest ei piisanud.

Teisel poolajal suutsid mõlemad võistkonnad luua võimalusi, kuid rohkem väravaid ei sündinud. Sestap ilutses lõpptablool 1:1.

Tänase mängu tulemus Levadiat ei mõjuta, sest liigatabeli teine koht on sisuliselt kivisse raiutud – liider Flora on 12 punkti kaugusel, kolmandal kohal olev Paide on 15 punktiga maas. Teisest küljest vajab Legion kõiki punkte, mida pakutakse. Hetkel püsitakse tabelis üheksandal kohal – üleminekumängud kutsuvad. Tabeli viimast, Pärnu Vaprust edestatakse nüüd seitsme punktiga.