VAATA JÄRELE: Kuressaare suurendas vahe Transiga kümnepunktiliseks (0)

Viiendal kohal paiknev FC Kuressaare alistas Premium liiga 25. voorus koduväljakul kuuendat tabelirida hoidva Narva Transi 3:1 ning kasvatas meeskondade vahe kümnepunktiliseks.

Skoori avas Kure 15. minutil. Deniss Dedetško eksis palli omaksvõtul, Mattias Männilaan röövis palli ära ja andis söödu Sander Lahele, kes skooris ühe puutega. Aleksandr Kulinitš proovis veel väravajoonelt päästa, aga tema jalgade kaudu lõpetas nahkkera võrgus.

12. minutit hiljem viigistas Volodõmõr Prõjomov, kelle meisterlik pealöök lendas postipõrkega sisse. Tsenderduse andis ukrainlasele Kevin Aloe.

32. minutil taastas Kuressaare oma eduseisu, kui nurgalöögijärgses saginas lõi Dedetško omavärava. Pall jõudis Dedetškoni tiimikaaslase Bi Sehi Elysee Irie peapuutest.

Teise poolaja ainus värav sündis 59. minutil. Suurepärase söödu andis Männilaan ja viimistlejaks oli Sten Reinkort.