VAATA JÄRELE: Paide kaotas Legioni vastu punkte ega suutnud Kaljust mööduda (0)

Paide Linnameeskond tegi Sportland Arenal Premium liiga järelepeetud mängus Tallinna Legioniga 1:1 viigi. Mängu saab järele vaadata Soccernet TV-st.

Legion asus mängu 43. minutil juhtima, kui Erko Jonne Tõugjas suunas Nikita Ivanovi tsenderduse võrku, lüües karjääri esimese värava Premium liigas. Vaheajale mindi aga viigiseisul, sest 45+1. minutil realiseeris Robi Saarma Kristjan Peldi läbisöödu väravaks.

Kuna teisel poolajal väravaid ei löödud, said mõlemad meeskonnad liigatabelisse punkti juurde. Paide raiskas võimaluse Nõmme Kaljust mööduda, aga vähendas nüüd kolmanda kohaga vahe ühepunktiliseks. Legion on üheksandal kohal, kaotades kaheksandale seitsme ja edestades kümnendat kohta kuue punktiga.